Jdi na obsah Jdi na menu
 


Danny

6. 1. 2008
Jméno:daniela zhorná
Věk:13let

Jméno koně:Leonardo
Věk koně:4roky
Zaměření:parkur,dostihy a drezura
Obrazek
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Starání

(Danny, 4. 3. 2008 18:29)

Ahojda milášcu. Tak ti vyberu boxíček a vyhřebelcuju tě. Potom ti dám ove seno a půjdu domů.

Starání

(Danny, 20. 2. 2008 20:23)

Ahoj Leonardo nějakej dement ti sem píše sprosťárny!!!!!!! To se mi nelíbí!!!!!!! Ten krypl je idiot!!!!!
Já sem tu teť dlouho nebyla promiň tak ti teť vyberu boxíček a vyhřebelcuju tě. Potom dostaneš oves a dám ti deku. Už budu muset jít broučku papík

hej

(jedna, 11. 2. 2008 18:47)

co to má znamenat kurva!

Danny

(Starání, 11. 2. 2008 15:49)

tě pic koni...takže, sem tě zavedla ke klisně do boxu, čekala sem asi hodinu...potom si na ní skočil a začal jí šukat...řikala sem si, no super...potom když skončili, vlezla jsem pod něj a vzala si jeho čůráka da pusy...pořádně sem mu ho vykouřila...byl tak nadrženej, že si lehnul...pro dnešek vše...stávej ty koni neposlušnej...vzala sem ho zpátky do boxu a ještě sem mu ho namazala mastičkou..

Starání

(Danny, 27. 1. 2008 14:50)

Ahoj miláčku tak tady máš oves. A teť tě vyhřebelcuju a pak tě odvedu do výběhu. Mezitím co se budeš prohámět na pastvinách tak ti vyčistím boxík. Pak tě přivedu a půjdeme si zaskákat na jízdárnu.

Starání

(Danny, 26. 1. 2008 11:24)

Ahoj miláčku nesu ti oves. Tak pojť já tě vyhřebelcuju a vyberu ti boxík a pak se spolu projedeme cvalem po louce a po lesích. Souhlas?? Tak jo.

Starání

(Danny, 25. 1. 2008 21:43)

Ahoj miláčku nese se papání no večerní oves tak na zlatíčko.

Starání

(Danny, 25. 1. 2008 16:12)

Ahoj zlatíčko tak jak se máš já tě vyhřebelcuju , vyberu ti boxík a dostaneš oves. Tak se do toho dáme. Dej mi nožičku tak ty si hodný teť druho hotovo a teť třetí a čtvrtou tak a kopýtka máme. Teť tě vyhřebelcuju. Tak to už je také hotovo. Teť ti učešu hřívu. A ocásek. To už je také hotovo ty si ale hodný. Tak a teť ti namažu kopýtka ať je máš lesklý. Tak hotovo. Teť tě přivážu a vyberu ti boxík. Hnůj ti odvezu , to už by bylo tak teť ti sem hodím piliny a na ně slámu ať to tu máš měkkoučký. Tak a teť seno a do žlabu ti dám oves a pustím tě z vodítka a sundám ti ohlávku. A máš boxík jako ze škatulky. A tady máš moje jablíčko. A pak se tu ještě stavím tak ahojííííííííík :-)))

Starání

(Danny, 24. 1. 2008 13:27)

Páni to byla ale jízda co?? No taky jsi měkně spocenej Leonardo. Tak teť tě odsedlám no a oduzdím. Sundám ti kamaše a dám ti deku a jak sem slíbyla ty pamlsky mrkvičky s jablíčkama. No tak tady máš. Já teť ti připravím oves a seno na večer a pak ti ho sem příjdu dát ale teť už musím jít. Tak zatím papapapapapapapapapapa zlatíčko:-)))))))

Starání

(Danny, 24. 1. 2008 11:51)

Ahoj zlatíčko tak si du pro tebe. Tak sme ve stáji teť tě pořádně vyhřebelcuju a vyjedeme si spoli. Tak nejdříve mi dej kopýtko tak a teť druhý ták ty si ale šikovnej. Teť uděláme zadní nohy jednu ano a teť druhou no ty si moje zlatíčko.Teť ti učešu hřívu hřebenem a teť kartáčem ocásek tak hotovo a teť hřbílkem srst tak a ještě ti utřu prach ze srsti. Tak a teť tě nauzdím "Ham" Tak ty si ale zlatíčko teť ti zapnu podhrdelník a křížovej nánosník a dám ti dečku. Tak a teť sedlo tak zapneme podbřišník. A teť kamaše a vyvedu tě ven. Tak hotovo já na tebe vyskočím a pojedme se projet do lesa. A až se vrátíme tak ti dám nějaké pamlsky.

Starání

(Danny, 24. 1. 2008 10:46)

Ahoj Leonardo tak tě vyhřebelcuju , vyberu ti boxík a dám ti oves. Potom ti dám ohlávku a vodítko a odvedu tě do výběhu.